Co vás čeká:

Na první setkání je potřeba se předem objednat. Kontakty a adresu najdete zde: OBJEDNÁNÍ/KONTAKT
První konzultace trvá obvykle 1,5 hodiny, abychom měli čas probrat vše, co je potřeba.

Po vzájemném představení spolu projdeme důvody, které Vás přiměly vyhledat moji pomoc. Je běžné, když v takové chvíli nebudete třeba úplně vědět, jak začít a budete trochu nervózní. Pokud budete chtít, mohu Vám pomoci otázkami, ale každopádně Vám dám prostor říci vše, co považujete za důležité. Budou mě zajímat Vaše názory, myšlenky, nápady a budeme z nich vycházet. Na konci sezení Vám navrhnu možnosti řešení a můžeme se domluvit na případné další spolupráci. První setkání je tedy zcela nezávazné a na jeho konci se budete moci rozhodnout, zda pro Vás bylo přínosné a dostačující, či zda se potřebujete sejít několikrát. Může se i stát, že budete mít jinou představu o tom, jakou pomoc potřebujete, v tom případě Vám mohu doporučit jiného odborníka – např. psychiatra, odborného lékaře, terapeuta pracujícího jiným způsobem či různě specializované poradny.

Po 3-5 sezeních je obvyklé zhodnotit dosavadní spolupráci - jakoby ohlédnutí zpátky, co se podařilo, na čem chcete dále pracovat, zda se objevila nějaká další témata, event. zda chcete z jakéhokoli důvodu s konzultacemi skončit.

V případě, že Vám naše setkávání bude dávat smysl a budete chtít pokračovat, můžeme se domluvit na dlouhodobé spolupráci. Obecně je doporučováno setkávat se 1x za týden až 14 dní. Celkovou délku není možné předem stanovit, záleží vždy na dané problematice a osobnosti klienta.

pracovna psychologa   pracovna psychologa
 
Úvod | Proč k psychologovi | Kdo je to psycholog | Co Vás čeká | Životopis | Ceník | Objednání/Kontakt
mgr. katerina pavelkova psycholožka brno, psychoterapie brno, psychoterapeut brno, psychologická poradna brno, psycholog Brno, psychologické poradenství, krize, krizová intervence, deprese, psychosomatika, soukromý psycholog brno, mgr. katerina pavelkova psycholožka brno, psychoterapie brno, psychoterapeut brno, psychologická poradna brno, psycholog Brno, psychologické poradenství, krize, krizová intervence, deprese, psychosomatika, soukromý psycholog brno, mgr. katerina pavelkova psycholožka brno, psychoterapie brno, psychoterapeut brno, psychologická poradna brno, psycholog Brno, psychologické poradenství, krize, krizová intervence, deprese, psychosomatika, soukromý psycholog brno, mgr. katerina pavelkova psycholožka brno, psychoterapie brno, psychoterapeut brno, psychologická poradna brno, psycholog Brno, psychologické poradenství, krize, krizová intervence, deprese, psychosomatika, soukromý psycholog brno, mgr. katerina pavelkova psycholožka brno, psychoterapie brno, psychoterapeut brno, psychologická poradna brno, psycholog Brno, psychologické poradenství, krize, krizová intervence, deprese, psychosomatika, soukromý psycholog brno, mgr. katerina pavelkova psycholožka brno, psychoterapie brno, psychoterapeut brno, psychologická poradna brno, psycholog Brno, psychologické poradenství, krize, krizová intervence, deprese, psychosomatika, soukromý psycholog brno,